Новини:

• 03 Септември, 2015, 09:57

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Автор Тема: [12.09 || 17:00] Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе)  (Прочетена 561 пъти)

RIVER

• Фен
  • Публикации: 6395
  • Одобрение: 35
    • Профил
Пропускаме една седмица заради мача на националите и се задава ново тежко предизвикателство - мачът в Горна Оряховица. За нашите играчи това ще бъде освен поредният мач, в който трябва да се борят за трите точки, но още и шанс да утолят жаждата си за реванш заради нелепото отпадане от тях миналата година за Купата. Още тогава бяхме много по-добрият отбор и нямахме шанс, но за тази вече близо година, Дунав извървят доста сериозен път и отборът ни е много по-зрял и готов за такъв важен мач. Мисля, че  влизаме в мача с по-силен отбор, Локо са неубедителен домакин като цяло, но след слабия старт понабраха самочувствие с два поредни успеха и ще жадуват за трети срещу лидера. Пак троен мач отвсякъде, но вярвам, че имаме и моралните, и чисто футболните качества да вземем такъв мач!

Obiknoven Fen

• Нов
  • *
  • Публикации: 72
  • Одобрение: 20
    • Профил
Мда... Локото. Дойде време и за тях. Те много си ни обичат и любовта им към нас е гореща и безгранична, нали така?  :D Колкото и нескромно да прозвучи две седмици преди мача, убеден съм, че "Дунав" ще се справи. Защото за тях и нас това не е просто поредната спортна среща, в която трябва да покажат, че са по-добрият отбор, а е време за реванш! Ако миналата година нашите момчета са били малко или много притеснени, че се срещат с един от лидерите в по-горната група, то сега нещата са обърнати. Днес те трябва да се притесняват от нас! Дано да се получи едно добро дерби, в което да се покаже кой аджеба е по-добрият отбор, вече на едно ниво в "Б" група. Личната ми прогноза е X2.

meh

• Нов
  • *
  • Публикации: 3
  • Одобрение: -3
    • Профил
Абе тези не бяха ли същите идиоти дето бяха налетяли да бият нашия треньор преди време?

boti4eli

• Нов
  • *
  • Публикации: 14
  • Одобрение: 4
    • Профил
Дааа, нека се насладим две седмици на върха, момчетата да си починат и възстановят, но никакво отпускане. Да не забравяме, че само 1/5 от работата е свършена! Ясно е, че всички (включително и съдиите) ще се хвърлят срещу лидера като за последно, така че ние трябва да отвръщаме със същото. Така че, само ДУНАВ!!!

RIVER

• Фен
    • Профил
Не мисля, че е възможно отпускане точно срещу този съперник. Отборът ни е много мотивиран да докаже, че миналогодишното отпадане беше само заради лош късмет, отделно това си е традиционно люто северно дерби и не на последно място - Локо ГО е от добрите и много коварни отбори в групата.

rusenec65

• Фен
  • Публикации: 1145
  • Одобрение: 10
    • Профил
Оптимист съм...Има време достатъчно момчетата да си починат и да се отърсят от еуфорията.Раденцов ще се възстанови дотогава ,а и наказанието на Читаков изтече-важно е всички да са в строя,нали!!!Веско Великов няма да допусне отпускане или главозамайване-видно е че "владее съблекалнята" умее да мотивира отбора.Мисля си ,че с една добра концентрация и мобилизация на силите, като за пореден финал този мач може да го вземем!САМО ДУНАВ!!!

RIVER

• Фен
    • Профил
Не, абсурдно е да се приказва за еуфория и подценяване в отбора, по-скоро опасността е в другата скала - да не излезем прекалено пренавити и това да обърка играта ни. Жаждата за реванш в момчетата е огромна, а знаейки славата на Горна на много твърд отбор, мачът ще бъде много тежък и нервен. Хубавото е, че има цели 2 седмици да се обмисли най-точния подход за мача. Трябва да сме спокойни и хладнокръвни и да се въздържаме от много приказки. Аз съм убеден, че Дунав е много по-класният отбор от двата - това го показахме още миналата година, сега трябва вече да го затвърдим и с добър резултат.

Obiknoven Fen

• Нов
  • *
    • Профил
В тази връзка, нормално корав отбор се побеждава от още по-корав отбор с ясна идея как да го постигне срещу конкретния противник, хладнокръвие, дисциплина и тактика при параметри, които Веско Великов отлично знае. Смятам, че нашият отбор е такъв и ще го докаже по един или по друг начин. Реваншът си е реванш, но е нужно малко хладнокръвие, без много емоции. Мисля, че няма нужда от изпадане в детайли, щабът вече си знае работата. Със сигурност обаче това е едно атрактивно северно дерби, което по заряд и традиция може би отстъпва само на тези със Спартак (Плевен). Аз само знам, че днес "Дунав" е по-добрият отбор и трябва да нямат ден или целият свят да е срещу тях, за да изгубят този мач.

RIVER

• Фен
    • Профил
Абе след мача с Поморие съм оптимист, че при всякакви обстоятелства, можем да измъкваме важни мачове. Ключът към всичко е себераздаването и характера на отбора ни. Те ни помагат да взимаме мачове, в които всичко е срещу нас.

Obiknoven Fen

• Нов
  • *
    • Профил
Любопитен инцидент с автобуса на предстоящия съперник http://bnt.bg/news/obshtestvo/ekskluzivno-ekip-na-bnt-se-spasi-na-kosa-m-ot-nelep-intsident

Извода: Не си оставяйте автобуса без надзор, нашите!  8)

Или Локото са се ядосали, че не излъчват мачовете.  ;D

vivanov

• Administrator
  • Фен
  • Публикации: 3967
  • Одобрение: 14
    • Профил
Re: [12.09 || 17:00] Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе)
« Отговор #10 -: 01 Септември, 2015, 01:51 »
За предстоящото гостуване и регионално дерби в Горна Оряховица се организира влак с идея за масово посещение от феновете на Дунав. След като градът домакин на срещата е известен като основен жп възел в Северна България и клуба носи подобаващо име, би било разумно да уважим традициите и пътуваме възможно повече хора заедно с влак.

Събота, 12 септември се пада работен ден, защото се отработва почивният понеделник, 21 септември. Въпреки това се надявам повечето от желаещите да намерят начин да се освободят и посетят това емоционално и доста трудно гостуване. Отборът има нужда от нас и колкото сме повече, толкова по-силно надъхваме играчите да се раздадат и направят чудеса.

Напред дракони, ние сме с вас!

« Последна редакция: 01 Септември, 2015, 01:54 от vivanov »