Тук можем да заявим спокойно, че със сигурност ще участваме в европейските клубни турнири, най-вероятно в Евро Къп.
Със сигурност ще имаме нови попълнения, но повече за тях вероятно по напред във времето. Единственото, което излезе в медиите е интервю на Жоро Божков, в което казва, че ще привлечем две българки, но имена така и не се споменаха
