Локомотив (ГО) 2 - 0 Дунав
12 Сеп. 2015 - 14:00Стадион "Локомотив", Горна Оряховица
Минута Действие Описание
90′   КРАЙ НА МАЧА!
88′  Гол ГООООЛ! 2-0! Локо Горна Оряховица довърши Дунав със скоростна контра!
78′   Натиск на гостите в последните минути, засега обаче домакините се справят добре и Дунав стига само до няколко корнера!
72′   След корнера играч на Дунав е нарушил правилата срещу вратаря на домакините
71′   Скоростна контраатака на Дунав, при която обаче не ударът мина покрай вратата след рикошет
63′ Гол ГОООООЛ! 1-0! Тъкмо феновете се активизираха и домакините поведоха! След центриране от фаул защитата на Дунав действа нарезчетено и резултата е открит!
62′   Еуфория в агитката на Локомотив Горна Оряховица
60′   Домакините са по-активни през втората част, отколкото през първата. Двубоят определено стана по-интересен
45′   Край на първото полувреме!
40′ Засада Отменен гол заради засада на Дунав – правилно решение на съдията!
38′   Георги Чакъров засече центрирана топа в наказателното поле на домакините, но излезе в аут
30′   Гостите продължават да владеят инициативата и са се настанили трайно в полето на съперника си
17′   Лек натиск на Дунав в тези минути – няколко центрирания парирани от защитата на Локомотив
14′   Гостите можеха да поведат след неразчетена намеса на вратаря на домакините, но топката удари лявата странична греда от външната страна.