Новини

Дунав U19 с две победи в първите два кръга на първенството на Елитна група до 19 години

Отборът до 19 години към школата на „Драконите“, воден от Мартин Цирков, започна силно първенството на Елитна група към БФС. В първите два кръга русенци победиха „Славия“ и „Верея“ съответно с 2:0 в Русе и 4:3 в Стара Загора.

Мачът срещу „Верея“ се игра вчера, а небесносините водеха с 3:0 още до 20 – тата минута на първото полувреме с голове на Симеон Иванов, Константин Митев и Симеон Дочев от дузпа. До края на полувремето домакините върнаха едно попадение. Втората част започна добре за „Верея“, които намалиха резултата на 2:3. Митко Русанов от отбора на гостите направи 2:4, а последният гол за домакините също бе от дузпа в последните секунди на срещата.

В следващият кръг, петък 23 август, „Дунав“ приема „Левски“ на клубната база в Русе от 18.00 часа.