Дунав U17

Елитна юношеска група
до 17 г.

Дунав „Русе“ 
(разширен състав)
(1) (3) (2)
Емил ИВАНОВ
старши-треньор
Емануил ВЪРБАНОВ
помощник-треньор
Огнян ЦВЕТАНОВ
помощник-треньор
Рожд. дата: 17.01.1978
Рожд. място: Русе
Кариера: „Дунав“,
„Левски“ Сф,
„Академик“ Св, Австрия
с Дунав „съм прекарал
по-голямата
част от живота си“
Рожд. дата: 02.07.1979
Рожд. място: Русе
Кариера: „Дунав“,
„Раковски“ Русе
Рожд. дата: 15.07.1988
Рожд. място: Видин
Кариера: ДЮШ „Бдин“ Видин
Дунав е „отбор с традиции и
всички трябва да работим
за неговото развитие“
В Р А Т А Р И:
(20)
1. Джем ИБРАИМ
Рожд. дата: 31.08.1998
Рожд. място: Бяла, обл. Русе
Първи клуб: Бенковски – Бяла
Училище: ПГ по ДВА – Русе
Дунав е „в моето сърце“
(12)
12. Момчил КОЛЕВ
Рожд. дата: 09.09.1999
Рожд. място: Разград
Първи клуб: „Лудогорец“
Училище: СОУЕЕ – Русе
З А Щ И Т Н И Ц И:
(4) (18) (17)
3. Кристиян
ПАРАШКЕВОВ
15. Константин
ГЕОРГИЕВ
5. Кристиян
КАРАГЕОРГИЕВ
Рожд. дата: 07.02.1999
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Левски 2000“ – Русе
Училище: МГ „Баба Тонка“ – Русе
Дунав е „отбор, който
залага на деца и юноши“
Рожд. дата: 26.03.1998
Рожд. място: Червен бряг
Първи клуб: „Аристон“ – Русе
Училище: АГ „Гео Милев“ – Русе
Рожд. дата: 25.06.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Аристон“ – Русе
Училище: ПГ по дървообр.
„Йосиф Вондрак“ – Русе
(16)  (13) (19)
4. Димитър ДИМИТРОВ 17. Мартин ТРАШЛИЕВ 2. Марио ТОДОРОВ
Рожд. дата: 03.05.1999
Рожд. място: София
Първи клуб: „Етър“ – В.Търново
Училище: СОУЕЕ – Русе
 Рожд. дата: 24.06.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Дунав“ – Русе
Училище: МГ „Баба Тонка“ – Русе
Дунав е „история, отбор, живот“
 Рожд. дата: 03.07.1998
Рожд. място: Тутракан
Първи клуб: „Аристон“ – Русе
Училище: ПГСАГ – Русе
Дунав е „в моето сърце“
Х А Л Ф О В Е:
(5) (6) (11)
13. Мерт ХАСАН 7. Октай МЕХМЕДАЛИ 11. Мартин ФИЛИПОВ
Рожд. дата: 03.11.1999
Рожд. място: Тутракан
Първи клуб: „Левски 2000“ – Русе
Училище: ПГИУ „Е. Канети“ – Русе
Дунав е „клубът на Русе“
Рожд. дата: 19.04.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Аристон“ – Русе
Училище: ПГ по ДВА – Русе
Рожд. дата: 29.06.1998
Рожд. място: Бяла, обл. Русе
Първи клуб: „Бенковски“ – Бяла
Училище: СОУЕЕ – Русе
(7) (8)  (9)
8. Стефан МИТЕВ  6. Кристофър КРИКОРЯН 18. Делян АЛЕКСИЕВ
Рожд. дата: 09.09.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Дунав“ – Русе
Училище: МГ „Баба Тонка“ – Русе
Рожд. дата: 05.08.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Аристон“ – Русе
Училище: МГ „Баба Тонка“ – Русе
Рожд. дата: 26.02.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Аристон“ – Русе
Училище: ПГИУ „Е. Канети“ – Русе
Дунав е „развлечение“
(33)
10. Васил ДЖЕНКОВ
Рожд. дата: 26.12.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Дунав“ – Русе
Училище: АГ „Гео Милев“ – Русе
Дунав е „клубът на Русе“
Н А П А Д А Т Е Л И: 
(15) (14) (10)
14. Сюнер ХЮСЕИН 16. Джем МЮМЮН 9. Георги АТАНАСОВ
Рожд. дата: 29.04.1998
Рожд. място: Силистра
Първи клуб:
„Червена Звезда“ – Дулово
Училище: ПГ по туризъм – Русе
Дунав е „живот“
Рожд. дата: 31.01.1998
Рожд. място: Дулово
Първи клуб:
„Лудогорец“ – Разград
Училище: ПГ по туризъм – Русе
Дунав е „моята страст“
Рожд. дата: 27.08.1998
Рожд. място: Русе
Първи клуб: „Дунав“ – Русе
Училище: МГ „Баба Тонка“ – Русе
Дунав е „отбор за А-група“